WAGI ETYKIETUJĄCE

 • ELZAB Eta Prima

 

Waga etykietująca ELZAB Eta-Prima pozwala na pracę w trybach: samodzielnej wagi metkującej,wagi metkującej i drukarki etykiet. Zastosowanie sprzedaż bezpośrednia towarów ważonych,konfekcjonowanie towarów na zapleczu,metkowanie towarów (żywności, leków) o określonej dacie ważności,drukowanie etykiet ze zmienną ceną,drukowanie etykiet na towary przeceniane,kopiowanie etykiet na towary z opakowań zbiorczych.Obciążenie maksymalne 15kg.


 • ELZAB Proxima 30M

Waga Proxima 30 znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, głównie w średnich i dużych obiektach. Waga ma także zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż.Waga Proxima 30 najczęściej znajduje zastosowanie na stoiskach mięsnych i wędliniarskich oraz nabiałowych. Jest także wykorzystywana do etykietowania paczkowanych towarów na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych. Obciążenie maksymalne 15kg.


 • ELZAB Proxima 30

Waga Proxima 30M znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, głównie w średnich i dużych obiektach, gdzie używana jest na stoiskach mięsnych i wędliniarskich oraz nabiałowych. Jest także wykorzystywana do etykietowania paczkowanych towarów na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.Obciążenie maksymalne 15kg.


 • ELZAB Proxima 10

Waga Proxima 10 znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, głównie w średnich i dużych obiektach. Waga ma także zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż. Waga Proxima 10 najczęściej znajduje zastosowanie na stoiskach mięsnych i wędliniarskich oraz nabiałowych. Jest także wykorzystywana do etykietowania paczkowanych towarów na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.Obciążenie maksymalne 6/15kg.


 • ELZAB Proxima 40F

Waga Proxima 40F jest samoobsługową, elektroniczną wagą systemową. Posiada interfejs Ethernet oraz szybką i multiformatową drukarkę. Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.).Waga ma kompaktową i funkcjonalną obudowę. Jej 2 wyświetlacze graficzne, klawiatura i mechanizm drukarki umieszczone są w korpusie wagi.Obciążenie maksymalne 6/15kg.


 • ELZAB C Proxima 30

Waga Proxima 30 znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, głównie w średnich i dużych obiektach. Waga ma także zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż. Waga C Proxima 30, jako waga wisząca, znajduje szerokie zastosowanie przy ważeniu towarów mocno wilgotnych lub mokrych - najczęściej na stoiskach rybnych i owocowo-warzywnych. Jest wykorzystywane także na targowiskach czy bazarach i giełdach towarowych.Obciążenie maksymalne 15kg.


 • ELZAB Proxima 40T

Waga Proxima 40T znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, głównie w średnich i dużych obiektach. Waga najczęściej jest używana na samoobsługowych stoiskach owocowo-warzywnych.Obciążenie maksymalne 15kg.


 • MEDESA Eco Label PL

Waga Eco Label PL jest elektroniczną wagą pomiarową, zaliczaną do grupy tzw. wag kalkulacyjnych z drukarką. Posiada możliwość druku etykiet, a także możliwości druku na papierze paragonowym oraz ciągłym-samoprzylepnym.Cechują ją nieduże wymiary, kompaktowa i funkcjonalna obudowa z najwyższej jakości materiałów.Konstrukcja wagi chroni gniazda interfejsów i wnętrze przed przypadkowym zalaniem. Obciążenie maksymalne 15kg.


 • DIGI SM-5100B

Etykietująca waga SM-5100EV (z klawiaturą na wysięgniku),waga SM-5100B (bez wysięgnika) przeznaczona dla klientów poszukujących innowacyjnych a zarazem sprawdzonych rozwiązań. Waga jest kontynuacją popularnej serii wag SM-100 lecz w bardziej nowoczesnym designie. Przeznaczona do wszelkiego rodzaju placówek handlowych. Na szczególną uwagę zasługuje obudowa wagi wykonana z tworywa ułatwiającego usunięcie naklejonych etykiet.Obciążenie maksymalne 15 kg.


 • DIGI SM-100P CS

Etykietująca waga SM-100P CS (z wysięgnikiem) lub waga SM-100B CS (bez wysięgnika) przeznaczona do wszelkiego rodzaju placówek handlowych.możliwość zaprogramowania w standardzie kompletnych danych dotyczących ok. 4000 towarów (standard, pamięć 1.0MB), z możliwością rozszerzenia do ok. 9000 towarów (pamięć 2.0MB),56 klawiszy szybkiego dostępu.Możliwość podłączenia do systemu komputerowego.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIGI SM-100P

Etykietująca waga SM-100P (z wysięgnikiem) przeznaczona do małych i średnich placówek handlowych,szalka wykonana ze stali nierdzewnej,40 klawiszy szybkiego dostępu,drukowanie etykiet o szerokości do 60mm i długości do 220mm, na których mogą być drukowane wszelkie dane dotyczące towaru takie jak m.in.: nazwa, masa, cena za kilogram, należność, kod kreskowy, daty produkcji, sprzedaży oraz przydatności do spożycia, informacje dotyczące identyfikacji pochodzenia produktu, napisy reklamowe, składniki, logo firmy, a także rysunki, ramki, znaki inspekcji weterynaryjnej itp. (3 linijki tekstu dla jednego pola tekstowego).Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIGI SM-100EV

Etykietująca waga SM-100EV z klawiaturą na wysięgniku przeznaczona do małych i średnich placówek handlowych.Możliwość podłączenia do systemu komputerowego.78 klawiszy szybkiego dostępu.drukowanie etykiet o szerokości do 60mm i długości do 220mm, na których mogą być drukowane wszelkie dane dotyczące towaru takie jak m.in.: nazwa, masa, cena za kilogram, należność, kod kreskowy, daty produkcji, sprzedaży oraz przydatności do spożycia, informacje dotyczące identyfikacji pochodzenia produktu, napisy reklamowe, składniki, logo firmy, a także rysunki, ramki, znaki inspekcji weterynaryjnej itp. (3 linijki tekstu dla jednego pola tekstowego)..Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIGI SM-100BS PLUS

Etykietująca waga SM-100BS PLUS z klawiaturą samoobsługową na wysięgniku przeznaczona do małych i średnich placówek handlowych ,możliwość podłączenia do systemu komputerowego,szalka wykonana ze stali nierdzewnej,72 klawisze szybkiego dostępu.Drukowanie etykiet o szerokości do 60mm i długości do 220mm, na których mogą być drukowane wszelkie dane dotyczące towaru takie jak m.in.: nazwa, masa, cena za kilogram, należność, kod kreskowy, daty produkcji, sprzedaży oraz przydatności do spożycia, informacje dotyczące identyfikacji pochodzenia produktu, napisy reklamowe, składniki, logo firmy, a także rysunki, ramki, znaki inspekcji weterynaryjnej itp. (3 linijki tekstu dla jednego pola tekstowego).Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIGI SM-100H PLUS

Waga etykietująca wisząca SM-100EV z klawiaturą 76 klawiszy przeznaczona do małych i średnich placówek handlowych.Szalka wykonana ze stali nierdzewnej.Czytelne wyświetlacze segmentowe LCD (19 segmentów na każdy znak do 25 znaków), w kolorze czerwonym (standard) lub wyświetlacze graficzne w kolorze zielonym (wersja SM100B PLUS).Głowica termiczna łatwa w utrzymaniu czystości i łatwo wymienialna przez samego użytkownika.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIGI SM-500M EP

DIGI SM-500M EP (waga etykietująca z wysięgnikiem),SM-500M EB (waga etykietująca bez wysięgnika),SM-500M EV (waga etykietująca z klawiaturą na wysięgniku).Możliwość wykorzystania bezprzewodowej łączności radiowej RF IEEE 802.12B.Drukarka typu kaseta z głowicą termiczną o dużej trwałości,formaty etykiet – 16 standardowych, 99 dowolnych,drukowanie znaków europejskich.


 • DIGI SM-5500EV

Wagi etykietujące serii SM-5500 są wagami multimedialnymi opartymi na technologii PC. Oprócz standardowych operacji ważenia i etykietowania towarów umożliwiają korzystanie z szeregu dodatkowych funkcji, które nie są dostępne w tradycyjnych wagach etykietujących.Są to między innymi:opcja wagi umożliwiająca zapoznawanie Klientów z przydatnymi informacjami dotyczącymi oferowanych towarów, takimi jak: skład, aktualne promocje, bonusy, przepisy, specjalne oferty produktów komplementarnych, itp. Informacje te mogą być automatycznie wyświetlane na ekranie obsługującego, co pozwala mu na zindywidualizowanie obsługi Klienta, a finalnie na zwiększenie sprzedaży placówki handlowej.


 • CAS LP-1.6

 

Wagi CAS LP-1.6 stanowi idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju placówek handlowych i firm produkcyjnych wymagających etykietowania towarów. Atrakcyjna cena, wysoka jakość urządzenia, jego niezawodność i trwałość w połączeniu z wieloma funkcjami dostępnymi dotychczas jedynie w drogich wagach etykietujących gwarantują satysfakcję z wyboru tego modelu.
Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • CAS CL 5000 Junior

Wagi etykietujące CL5000 JUNIOR przeznaczone są dla klientów poszukujących nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań z zakresu etykietowania towarów w sklepach i zakładach produkcyjnych. Dostępna gama funkcji użytkowych pozwala na łatwe dopasowanie sposobu działania wagi oraz układu graficznego drukowanych etykiet do różnorodnych potrzeb użytkownika.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • CAS CL5000

Wagi etykietujące z serii CAS CL5000 cieszą się już dużą popularnością na polskim rynku. Systemowe wagi etykietujące, są przygotowane do pracy jako urządzenie podłączone do sieci przewodowych ETHERNET lub bezprzewodowych W-LAN, jak również jako samodzielne stanowiska etykietowania.Waga stanowi idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju obiektów handlowych i produkcyjnych, w których występuje etykietowanie produktów.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • CAS CL5500D

Waga CAS CL5500D dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych, jest urządzeniem o bardzo atrakcyjnych cechach użytkowych. Umieszczenie ponad szalką, wyświetlacza, klawiatury i drukarki, oraz głównych podzespołów elektronicznych, gwarantuje najwyższy stopień ich ochrony przed trudnymi warunkami eksploatacji.Waga wyposażona w doskonale opracowaną konstrukcję kasety na papier. Rozwiązanie to zapewnia bardzo łatwą wymianę zużytej rolki etykiet na nową i natychmiastową kontynuację pracy sprzedawcy.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIBAL K355S XL

Waga DIBAL K355T XL jest elektroniczną wagą kalkulacyjną z drukarką. Może drukować etykiety lub paragony. Cechują ją nieduże wymiary, kompaktowa i funkcjonalna obudowa. Posiada 2 czytelne, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone na wysięgniku wagi. Konstrukcja wagi zapewnia doskonały dostęp do drukarki. Waga DIBAL K355S XL jest gotowa do pracy w systemie dwuwalutowym, posiada funkcję przeliczania należności na Euro.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIBAL W-025 S

Waga DIBAL W-025 S jest dwuzakresową lub dwudziałkową elektroniczną wagą etykietującą umożliwiającą komunikację z kasą fiskalną,komputerem lub systemem POS.Nowoczesne wzornictwo ,atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tego urządzenia.Dedykowana do średnich placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.Posiada łatwe w obsłudze menu.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIBAL M-525 S

Waga etykietująca M-525 S jest dwuzakresowa, jedno lub dwudziałkowa, z wyświetlaczami w obudowie.Waga etykietująca M-525 T dwuzakresowa, jedno lub dwudziałkowa, z wyświetlaczami i klawiaturą na wysięgniku .Cechuje je pojemność bazy towarów 5000 PLU. Zasilanie sieciowe. Obciążenie maksymalne 6/15 kg. Komunikacja za pomocą Ethernetu.


 • DIBAL M-525 DB

Wagi seri DIBAL M-525  są dwuzakresowe, jedno lub dwudziałkowe elektroniczne wagi etykietujące umożliwiające komunikację z kasą fiskalną, komputerem lub systemem POS. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty tych urządzeń. Dedykowane są do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIBAL M-525 H

Waga DIBAL M-525 H to waga etykietująca dwuzakresowa, jedno lub dwudziałkowa, z wyświetlaczami i klawiaturą na wysięgniku. Dwa wyświetlacze graficzne LCD z podświetlaniem. Pojemność bazy towarów 5000 PLU. Zasilanie sieciowe. Obciążenie maksymalne 15kg. Komunikacja za pomocą Ethernetu.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.kasy fiskalne,kasa fiskalna,drukarki fiskalne,wagi sklepowe,waga sklepowa,legalizacja wag,krajalnice,krajalnica,meble sklepowe,wypsazenie gastronomii,wyposażenie sklepów,Nowy Sącz,Grybów,Krynica-Zdrój,Muszyna,Piwniczna Zdrój,Stary Sącz,Chełmiec,Gródek nad Dunajcem,Grybów,Kamionka Wielka,Korzenna,Łabowa,Łącko,Łososina Dolna,Nawojowa,Podegrodzie ,Rytro,Dobczyce ,Myślenice,Koniusza,Nowe Brzesko,Tarnów,Dębica,Bochnia,Brzesko, Dąbrowa Tarnowska,Nowy Targ,Gorlice,Zakopane,Limanowa,Rabka Zdrój, Szczawnica,Jordanów,Krynica,Mszana Dolna,Rabka,Biały Dunajec,Bobowa,Bukowina Tatrzańska, Gorlice, Kamienica, Krościenko nad Dunajcem, Laskowa, Lubień,Łapsze Niżne,Łącko,Łukowica, Łużna,Nawojowa,Ochotnica Dolna,Raba Wyżna,Sękowa,Tymbark, Bielsko Biała,Oświęcim,Cieszyn,Żywiec,Andrychów,Wadowice,Kęty,Ustroń,Skoczów,Wisła,Sucha Beskidzka,Chełmek,Szcz0yrk,Kalwaria Zebrzydowska,Zator,Strumień,Wilamowi