WAGI KONTROLNE

 • ELZAB Prima

Waga ELZAB Prima znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, począwszy od targowisk lub bazarów, małych sklepów, poprzez średnie i na dużych obiektach kończąc - w zależności od intensywności procesów ważenia towarów na danym stoisku. Waga Prima ma zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż, jak i w gastronomii. Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • ELZAB Pluton

Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej, dopuszczonej do kontaktu z żywnością, spełnia surowe wymogi sanitarne. Dlatego waga Pluton stosowana jest w zakładach przetwórstwa spożywczego różnych branż np. mięsnej (ubojnie, masarnie), w piekarniach i mleczarniach.Waga znajduje szerokie zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, od małych sklepów, poprzez średnie i duże obiekty, na super i hipermarketach kończąc. Jako waga kontrolna sytuowana jest na stoiskach tematycznych (np. warzywa-owoce). Może stanowić uzupełnienie stanowiska kasowego.Obciążenie maksymalne 15kg.


 • ELZAB Vega

Vega znajduje szerokie zastosowanie w placówkach handlowych. Służy jako waga kontrolna do pomiarów masy zarówno na zapleczu, na specjalistycznych działach tematycznych (owoce, warzywa, mięso-wędliny, sery, itp.). Może wspomagać konfekcjonowanie różnych towarów w sklepach, hurtowniach, magazynach. Znajduje zastosowanie w biurach, urzędach pocztowych, bankach. Może być wykorzystywana w zakładach produkcyjnych, przetwórczych i punktach gastronomicznych.Obciążenie maksymalne 15kg.


 • DIGI DS-676

Prosta, dwudziałkowa waga elektroniczna DS-676 doskonała do pracy w gastronomii, na targowiskach oraz jako waga kontrolna we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych oraz produkcyjnych. Podstawowe cechy: dwustronny wyświetlacz LCD, szalka wykonana z tworzywa sztucznego, zasilanie sieciowe lub bateryjne, funkcja automatycznego wyłączania, wskaźnik baterii, legalizacja.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIGI DS-673 DR

 

Prosta waga elektroniczna DS-673 doskonała do pracy w gastronomii, na targowiskach oraz jako waga kontrolna we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych oraz produkcyjnych.Podstawowe cechy:podwójny zakres ważenia ,dwustronny, wysokokontrastowy wyświetlacz LED (stopniowa regulacja jasności świecenia; IP-65 dla poziomu 4), zasilanie sieciowe lub akumulatorowe,wskaźnik akumulatora ,legalizacja.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIGI DS-673SS

Prosta waga elektroniczna DS-673SS wykonana w całości (wraz z szalką) z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, łącząca w sobie funkcjonalność oraz niezawodność w trudnych środowiskach zakładów produkcyjnych i gastronomicznych (kuchnia).Podstawowe cechy: podwójny zakres ważenia wysokokontrastowy wyświetlacz LED zasilanie sieciowe lub akumulatorowe, wielokrotne tarowanie, wskaźnik akumulatora, stopień szczelności IP-68 obudowa oraz szalka wykonane ze stali nierdzewnej ,legalizacja.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


 • DIGI DS-671H

Waga wisząca DS-671H specjalnie przystosowana do pracy na targowiskach oraz do ważenia wilgotnych towarów takich jak: ryby, mięso.Podstawowe cechy: wysokokontrastowy, dwustronny wyświetlacz LCD,zasilanie sieciowe lub bateryjne,funkcja automatycznego wyłączania,wskaźnik wyczerpania baterii,legalizacja.Obciążenie maksymalne 15 kg.


 • CAS SW-1 SR

Małe, lekkie, łatwe w użyciu wagi kontrolne. Zasilanie bateryjne pozwala na korzystanie z wagi w dowolnym miejscu. Dwa duże wyświetlacze zapewniają łatwy odczyt masy ważonego towaru. Funkcje: Wł/Wył, Zero, Tare, Hold lub Zmiana jednostki (kg/lb/oz).Obciążenie maksymalne 20 kg.


 • CAS SW-1 PLUS

Waga CAS SW-1 PLUS to nowa wersja najpopularniejszej na polskim rynku wagi prostej CAS SW-1. Urządzenie to najlepiej sprawdza się w małych placówkach handlowych oraz w warunkach sprzedaży obwoźnej. Niewątpliwą zaletą wagi jest nowoczesna konstrukcja oparta o technologię One Chip Module oraz atrakcyjny design.Cechy produktu:możliwość zasilania z baterii lub sieci,długi czas pracy na bateriach alkalicznych, praca w trybie dwuzakresowym,możliwość pracy w temperaturach ujemnych,lekka konstrukcja.Obciążenie maksymalne 2/10/30 kg.


 • CAS AD-15

Waga CAS AD-15 to doskonale sprawdza się na zapleczach placówek handlowych oraz w gastronomii. Waga jest wyposażona w interfejs RS232, który umożliwia jej współpracę z kasami fiskalnymi.Cechy produktu:możliwość współpracy z kasami fiskalnymi , pojedynczy, czytelny wyświetlacz VFD,szalka ze stali nierdzewnej,możliwość pracy w temperaturach ujemnych,lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary.Obciążenie maksymalne 15 kg.


 • CAS PW-II

Waga CAS PW-II jest wyposażona w duży, podświetlany wyświetlacz LCD. Szalka i górna obudowa wykonane są ze stali nierdzewnej. Urządzenie jest zasilane z sieci lub z sześciu baterii R6. Ten model doskonale sprawdza się jako waga kontrolna w handlu, gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarce magazynowej.Cechy produktu:zasilanie sieciowe lub bateryjne,podświetlany wyświetlacz LCD,waga dwudziałkowa,niewielkie rozmiary.Obciążenie maksymalne 2/5/10 kg.


 • CAS ED-H

Wage CAS ED-H zaliczamy do wag prostych. Duże, podświetlane wyświetlacze LCD oraz duża szalka wraz z wygodną klawiaturą uszczelnioną silikonową nakładką zapewniają ergonomię, łatwość obsługi oraz odporność na warunki eksploatacji. Urządzenie może być zasilane z wbudowanego akumulatora. Ten model doskonale sprawdza się jako waga kontrolna w handlu, gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarce magazynowej. Dodatkowo posiada możliwość zliczania sztuk.Obciążenie maksymalne 3/6/15/30 kg.


 • CAS PD-II

Solidna i trwała waga PD-II przeznaczona jest do użytku w boksach kasowych. Jej zastosowanie pomaga obniżyć ryzyko kradzieży towarów ważonych. Model ten oferowany jest w dwóch wersjach – z wyświetlaczem w obudowie wagi poniżej szalki lub z wyświetlaczem na słupku.Możliwość zamontowanie wagi praktycznie w każdym boksie kasowym.Obciążenie maksymalne 15 kg.


 • DIBAL PS-50

Waga PS-50 jest wagą elektroniczną o niewielkich gabarytach i kompaktowej, ergonomicznej obudowie . Posiada 2 duże, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi. Może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Cechy i zalety użytkowe: stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy, duże, podświetlane wyświetlacze LCD,tarowanie w całym zakresie ważenia,łatwość utrzymania w czystości,wbudowany akumulator zapewniający do 100 godzin pracy bez zasilania sieciowego ,możliwość pracy w temperaturach ujemnych do -10° C,niewielkie rozmiary.Obciążenie maksymalne 3/6/15/30 kg.


 • DIGILAB TRADING - UWE AXM

Cechy:podlega legalizacji,zasilanie z wbudowanego akumulatora ładowanego z sieci 230 V,duże podświetlane wyświetlacze ciekłokrystaliczne po dwóch stronach wagi,czasowy wyłącznik oszczędzający akumulator,na szalce nakładka z blachy nierdzewnej,osłonka chroniąca przed zabrudzeniem,dobra klasa dokładności,łatwa w obsłudze. Możliwości:duża różnorodność zastosowań,automatyczne zerowanie,wielokrotna tara,zasilanie z wbudowanego akumulatora ładowanego z sieci 230 V.Obciążenie maksymalne 3/6/15/30 kg.


 • DIGILAB TRADING - KINGSHIP GEW

 

Cechy:podlega legalizacji,duże podświetlane wyświetlacze ciekłokrystaliczne po dwóch stronach wagi,zasilanie z wbudowanego akumulatora ładowanego z sieci 230 V,duża płaska szalka z nakładką z blachy nierdzewnej,osłonka chroniąca przed zabrudzeniem ,dobra klasa dokładności,łatwa w obsłudze .Możliwości:duża różnorodność zastosowań,liczenie sztuk,automatyczne zerowanie, tarowanie.Obciążenie maksymalne 6/15/30 kg.kasy fiskalne,kasa fiskalna,drukarki fiskalne,wagi sklepowe,waga sklepowa,legalizacja wag,krajalnice,krajalnica,meble sklepowe,wypsazenie gastronomii,wyposażenie sklepów,Nowy Sącz,Grybów,Krynica-Zdrój,Muszyna,Piwniczna Zdrój,Stary Sącz,Chełmiec,Gródek nad Dunajcem,Grybów,Kamionka Wielka,Korzenna,Łabowa,Łącko,Łososina Dolna,Nawojowa,Podegrodzie ,Rytro,Dobczyce ,Myślenice,Koniusza,Nowe Brzesko,Tarnów,Dębica,Bochnia,Brzesko, Dąbrowa Tarnowska,Nowy Targ,Gorlice,Zakopane,Limanowa,Rabka Zdrój, Szczawnica,Jordanów,Krynica,Mszana Dolna,Rabka,Biały Dunajec,Bobowa,Bukowina Tatrzańska, Gorlice, Kamienica, Krościenko nad Dunajcem, Laskowa, Lubień,Łapsze Niżne,Łącko,Łukowica, Łużna,Nawojowa,Ochotnica Dolna,Raba Wyżna,Sękowa,Tymbark, Bielsko Biała,Oświęcim,Cieszyn,Żywiec,Andrychów,Wadowice,Kęty,Ustroń,Skoczów,Wisła,Sucha Beskidzka,Chełmek,Szcz0yrk,Kalwaria Zebrzydowska,Zator,Strumień,Wilamowi