WAGI KONTROLNE

  • ELZAB Prima 2

Waga ELZAB Prima znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, począwszy od targowisk lub bazarów, małych sklepów, poprzez średnie i na dużych obiektach kończąc - w zależności od intensywności procesów ważenia towarów na danym stoisku. Waga Prima ma zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż, jak i w gastronomii. Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


  • DIBAL PS-50

Waga PS-50 jest wagą elektroniczną o niewielkich gabarytach i kompaktowej, ergonomicznej obudowie . Posiada 2 duże, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi. Może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Cechy i zalety użytkowe: stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy, duże, podświetlane wyświetlacze LCD,tarowanie w całym zakresie ważenia,łatwość utrzymania w czystości,wbudowany akumulator zapewniający do 100 godzin pracy bez zasilania sieciowego ,możliwość pracy w temperaturach ujemnych do -10° C,niewielkie rozmiary.Obciążenie maksymalne 3/6 kg, 6/15 kg lub 15/25 kg.


  • DIGI DS-673 DR

 

Prosta waga elektroniczna DS-673 doskonała do pracy w gastronomii, na targowiskach oraz jako waga kontrolna we wszelkiego rodzaju placówkach handlowych oraz produkcyjnych.Podstawowe cechy:podwójny zakres ważenia ,dwustronny, wysokokontrastowy wyświetlacz LED (stopniowa regulacja jasności świecenia; IP-65 dla poziomu 4), zasilanie sieciowe lub akumulatorowe,wskaźnik akumulatora ,legalizacja.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


  • DIGI DS-673SS

Prosta waga elektroniczna DS-673SS wykonana w całości (wraz z szalką) z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, łącząca w sobie funkcjonalność oraz niezawodność w trudnych środowiskach zakładów produkcyjnych i gastronomicznych (kuchnia).Podstawowe cechy: podwójny zakres ważenia wysokokontrastowy wyświetlacz LED zasilanie sieciowe lub akumulatorowe, wielokrotne tarowanie, wskaźnik akumulatora, stopień szczelności IP-68 obudowa oraz szalka wykonane ze stali nierdzewnej ,legalizacja.Obciążenie maksymalne 6/15 kg.


  • CAS SW-II

Wszystkie modele wagi SW-II dostępne w 3 zakresach ważenia (3, 15 i 30kg) są dwudziałkowe. Ta cecha gwarantuje wysoką dokładność ważenia towarów, nawet o małej masie. Dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej, zależnie od obciążenia szalki - wagi do 3kg mogą być stosowane w aptekach, w zakresie do 1,5kg działka wynosi 0,5g.

Wagi posiadają szalkę ze stali nierdzewnej oraz plastikową osłonkę, która chroni wagę przed zabrudzeniem lub zalaniem.

Nowością jest wersja wag z interfejsem USB (sterownik do pobrania w zakładce "PLIKI DO POBRANIA"). Dostępne są takze wersrsje: z interfejsem RS232 oraz bez interfejsu.


  • CAS SW-1 WR PLUS

Wagi kontrolne SW-1 PLUS WR, o konstrukcji odpornej na polewanie wodą, dzięki swojej funkcjonalności są szeroko stosowane w handlu, gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarce magazynowej. Parametry wagi SW-1 PLUS WR 02 pozwalają na wykorzystywanie jej jako wagi aptecznej.

Wszystkie modele wag z serii SW-1 PLUS WR są dwudziałkowe. Gwarantuje to większą dokładność ważenia towarów o małej masie, dzięki automatycznej zmianie działki pomiarowej zależnie od obciążenia szalki. Wagi SW-1 PLUS we wszystkich wersjach, są wyposażone w szalkę ze stali nierdzewnej oraz funkcje: Zero, Tara oraz Hold (uśrednianie wyniku ważenia w przypadku niestabilności obciążenia na szalce.

15/30 kg lub 4/10 kg lub 1/2 kg


  • CAS AD-15

Waga CAS AD-15 to doskonale sprawdza się na zapleczach placówek handlowych oraz w gastronomii. Waga jest wyposażona w interfejs RS232, który umożliwia jej współpracę z kasami fiskalnymi.Cechy produktu:możliwość współpracy z kasami fiskalnymi , pojedynczy, czytelny wyświetlacz VFD,szalka ze stali nierdzewnej,możliwość pracy w temperaturach ujemnych,lekka konstrukcja i niewielkie rozmiary.Obciążenie maksymalne 15 kg.


  • CAS PW-II

Waga CAS PW-II jest wyposażona w duży, podświetlany wyświetlacz LCD. Szalka i górna obudowa wykonane są ze stali nierdzewnej. Urządzenie jest zasilane z sieci lub z sześciu baterii R6. Ten model doskonale sprawdza się jako waga kontrolna w handlu, gastronomii, przemyśle spożywczym i gospodarce magazynowej.Cechy produktu:zasilanie sieciowe lub bateryjne,podświetlany wyświetlacz LCD,waga dwudziałkowa,niewielkie rozmiary.Obciążenie maksymalne 2/5/10 kg.


wagi kontrolne nowy sącz
kasy fiskalne,kasa fiskalna,drukarki fiskalne,wagi sklepowe,waga sklepowa,legalizacja wag,krajalnice,krajalnica,meble sklepowe,wypsazenie gastronomii,wyposażenie sklepów,Nowy Sącz,Grybów,Krynica-Zdrój,Muszyna,Piwniczna Zdrój,Stary Sącz,Chełmiec,Gródek nad Dunajcem,Grybów,Kamionka Wielka,Korzenna,Łabowa,Łącko,Łososina Dolna,Nawojowa,Podegrodzie ,Rytro,Dobczyce ,Myślenice,Koniusza,Nowe Brzesko,Tarnów,Dębica,Bochnia,Brzesko, Dąbrowa Tarnowska,Nowy Targ,Gorlice,Zakopane,Limanowa,Rabka Zdrój, Szczawnica,Jordanów,Krynica,Mszana Dolna,Rabka,Biały Dunajec,Bobowa,Bukowina Tatrzańska, Gorlice, Kamienica, Krościenko nad Dunajcem, Laskowa, Lubień,Łapsze Niżne,Łącko,Łukowica, Łużna,Nawojowa,Ochotnica Dolna,Raba Wyżna,Sękowa,Tymbark, Bielsko Biała,Oświęcim,Cieszyn,Żywiec,Andrychów,Wadowice,Kęty,Ustroń,Skoczów,Wisła,Sucha Beskidzka,Chełmek,Szcz0yrk,Kalwaria Zebrzydowska,Zator,Strumień,Wilamowi